Pomysły

Jak wybrać lustro do łazienki?

Jakie lustro do łazienki

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz nowy dom? Temat wyboru lustra do łazienki Cię nie ominie, a my Ci pomożemy! Szeroki wybór asortymentu nie ułatwia sprawy, ale jest kilka aspektów, które musisz przemyśleć przed decyzją o wyborze lustra. Zatem, jaki rodzaj lustra do łazienki sprawdzi się najlepiej?

Lustro do łazienki – jakie warto wybrać?

Rozmiar – duże czy małe?

Ważne jest byś określił ile miejsca poświęcisz na lustro. Rozmiary łazienek są różne, dlatego w naszej ofercie znajdziesz różne wielkości luster, a co najważniejsze możesz zamówić lustro w swoim dowolnie wybranym rozmiarze. Jaki rozmiar lustra do łazienki? Jeśli masz dużo miejsca nad umywalką nie wahaj się wybrać większego formatu – optycznie powiększy ono przestrzeń, a dodatkowo większe lustro = więcej komfortu przy codziennym użytkowaniu pomieszczenia. Jeśli natomiast nie masz zbyt wiele przestrzeni na lustro – zmierz na jaki największy rozmiar możesz sobie pozwolić i zamów! Nie zapominaj jak lustra pięknie otwierają pomieszczenia!

Kształt- klasyka czy nieregularny wzór?

W naszym sklepie masz bardzo duży wybór kształtów. Zainspiruj się wizualizacjami i pomyśl, które najlepiej wpasuje się w klimat Twojej łazienki. Jakie lustro do łazienki kupić? Zwróć uwagę na ozdobność lustra – jeśli w pomieszczeniu zastosowałeś wzorzyste płytki lub ozdobne akcesoria wybierz lustra bardziej klasyczne, w prostszej formie np. okrągły model złote MOON lub prostokątny czarny OHIO lub czarne lustro prostokątne. Zapewnią one harmonię w łazience i nie zdominują jej, jedynie podkreślą atuty. Jeśli jesteś fanem totalnej klasyki możesz też zdecydować się na lustro bez ramy w dowolnym kształcie: okrągłym, prostokątnym czy tak modnej teraz nieregularnej formie kształtu. Jakie lustro do łazienki warto wybrać? Na delikatnej ścianie polecamy wybrać model lustra, który zachwyci i wyróżni się spośród innych np. model czarne NEW YORK lub złote lustro o nieregularnym kształcie. Mają ciekawą formę i kształt, a dodatkowo możesz powiesić je w dowolnej pozycji. Ty po otrzymaniu lustra decydujesz jak zawiśnie. Przeglądnij ofertę kształtów naszych luster i dobierz takie, które wpasuje się w styl  Twojego pomieszczenia.

Jak dobrać lustro do łazienki?

Bardzo dużo łazienek w nowych projektach domów wyposażonych jest w dwie umywalki. Przy takim układzie wyposażenia warto zastanowić się czy wybrać jedno duże lustro, które obejmie obie umywali czy dwa pojedyncze.

Jaki rodzaj lustra do łazienki sprawdzi się najlepiej? Jeśli Twój wybór padnie na jedno lustro polecamy wybrać np. klasyczny prostokąt w większym rozmiarze- z ramą lub bez według uznania. Do łazienki gdzie będą dwa lustra świetnie sprawdzą się kształty okrągłe lub podłużne zawieszone w niewielkiej odległości od siebie dające jednak sporo komfortu przy korzystaniu z łazienki rodzinnie. Lustra w wersji double to także więcej miejsca na ścianie na dodatkowe wyposażenie np. haczyki na ręczniki czy kontakt.
Hitem wnętrzarskim są lustra owalne jak np. model czarne lustro owalne lub czarna CAROLINA. W naszym sklepie znajdziesz też rozwiązanie idealne – dwa lustra owalne połączone w jedno – model podwójne lustro owalne. Ciekawa forma i kształt połączone z świetnym rozwiązaniem – tylko u nas!

A więc jedno czy dwa? Na które się zdecydujesz?