Inspiracje i pomysły

Forum Designu Katowice

Lustra Sordyl Szkło już możecie znaleźć i zakupić w pięknym, nowo otwartym miejscu –  w Forum Designu Katowice

Idea Forum Designu

Forum Designu to nowatorska propozycja dla niezależnych Twórców i Designerów, którzy chcą sprzedawać i promować swoje produkty na żywo – bez prowizji sklepu, w najmodniejszym miejscu na mapie Katowic! Forum Designu to największy showroom w Polsce – ponad 750m2. To pierwsze zrealizowane w Polsce przedsięwzięcie łączące w sobie trzy podstawowe zadania: promocję projektantów, stałą ekspozycję [showroom], sprzedaż. To nie tylko zwykły salon wystawienniczy, ale także wydarzenia promujące polski design. Miejsce kreatywne, w którym ciągle coś się dzieje.

Zależy nam na promocji polskich twórców. Gromadząc wielu projektantów w jednym miejscu zyskujemy wiele grup klientów. Zdaliśmy sobie sprawę, że był potrzebny salon, gdzie projektanci mogą zaprezentować swoje projekty, a klienci ,,dotknąć” rzeczy, które widzieli np. w Internecie. Nie każdy może pozwolić sobie na własną galerię, a u nas projektanci traktują tą przestrzeń jako swój własny salon pokazowy/showroom.

Do współpracy zapraszamy tylko starannie wyselekcjonowane marki – stworzyliśmy miejsce wyjątkowe, gdzie można znaleźć nowe formy mebli, unikatowe dodatki do wnętrz, eko design, szereg inspiracji i strefę architekta. Nasz pomysł jest projektem non profit. Wszystkie koszty związane z czynszem, pracownikami oraz utrzymaniem showroomu pokrywane są wspólnie. Zależy nam na promocji innowacyjnego Designu w Polsce, ponieważ wierzymy, że warto inwestować w polski kapitał oraz potencjał sklepów, w zastępstwie znaków towarowych i masowych marek. Razem tworzymy ,,miasto w mieście” kreatywne miejsce dla ludzi z pasją i centrum eventowe. Nasz główny cel to wykorzystanie potencjału miejsca i promocja Designu w Katowicach który tego potrzebował.

OFICJALNE OTWARCIE FORUM DESIGNU KATOWICE!

Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich na oficjalne otwarcie Forum Designu i Forum Mody w KATOWICACH!

Miejsce ➡️Forum Designu Katowice, al. Wojciecha Korfantego 6, budynek Galerii BWA.
Data i godzina ➡️ 04.11.2023 18:00

Jakie atrakcje czekają na Gości?

Wyjątkowy poczęstunek w formie bufetu, wino białe oraz czerwone. Przygotowaliśmy również 100 szt. giftpacków i loterię wizytówkową ze wspaniałymi nagrodami. Podczas otwarcia zagra DJ Squal, a całość poprowadzi Magda Miśka-Jackowska.
Projektanci Forum Designu i Forum Mody oraz nasi partnerzy mają dla Was ok. 50 różnych nagród w postaci mebli, dodatków, ubrań i kosmetyków.

To świetna okazja aby poznać bliżej świat Polskiego Designu!

Widzimy się już 4 LISTOPADA o godzinie 18:00. Po wydarzeniu zapraszamy także na AFTERPARTY. 

Patroni i partnerzy wydarzenia: ASP Katowice, Galeria Sztuki Współczesnej BWA, Rondo Sztuki, Living Room, TVP3 Katowice, KRK Film, Portal Twoje-Miasto.pl

Źródło https://forumdesignu.pl/