Pomysły

Dlaczego mam wybrać Sordyl Szkło?

Dlaczego my??

  1. Materiały najwyższej jakości- do produkcji swoich luster stosujemy starannie wyselekcjonowane produkty, szukamy produktów z Polskich firm, bo… #dobrebopolskie. Ważne jest dla Nas by wspierać polską gospodarkę. Pamiętaj to Twój świadomy wybór!
  2. Bezpieczne zapakowanie produktu to pewność, że produkt dotrze do Ciebie w całości. Wysyłamy produkt delikatny – ale lata doświadczenia sprawiają, że wiemy jak je wysyłać by dotarły do Ciebie w całości.
  3. Lustra z przeznaczeniem do łazienek i pomieszczeń o wysokiej wilgotności. 80% zamówień tworzymy do Waszych łazienek. Ważne jest by były one odporne na warunki tam występujące. Dajemy Ci gwarancję ochrony przed wilgocią.
  4. Jesteśmy producentem i mamy możliwość wykonania dla Ciebie lustra na dowolny wymiar i według Twojego indywidualnego projektu.Napisz, wyślij szkic lub rysunek – wspólnie stworzymy coś pięknego!
  5. Atrakcyjne warunki współpracy z projektantami i architektami. Współpracujemy z wieloma osobami w tej branży, bazujemy na wzajemnym doświadczeniu i chęci zadowolenia naszego wspólnego klienta.
  6. Szybki kontakt- jesteśmy dla Was dostępni pod telefonem i mailem cały dzień. Staramy się być dla Was pomocą i służyć radą. Napisz, zadzwoń – zostańmy w kontakcie!